Česko Turkický Business Forum 2019

Published by kitappraha on

První Česko Turkický Business Forum se konalo v pátek, dne 25. října 2019 v prostorách univerzity – University of New York v Praze.
V rámci integrace a rozvoje mezinárodních vztahů bylo cílem Česko-Turkického Business Fora poskytnout platformu pro efektivní networking mezi podnikateli z Turkických států, podnikajících v České republice, a Českými podnikateli, kteří podnikají v turkických státech a to také i za účasti představitelů ze státních institucí, velvyslanectví. Cílem akce bylo také podpořit rozvoj obchodních vztahů mezi Českem a turkickými státy.

Úvodní poznámky k akci přednesli Elmira Lyapina (předseda, spolek KITAP www.kitap.cz) a Yalın Yüregil (zakladatel, agentura YeYe, www.yeyeagency.com). Na prvním panelu vystoupili Abdullah Acar (poradce pro obchodní záležitosti, Turecká republika, prague.emb.mfa.gov.tr), Stanislav Matocha (Česko -Turecká smíšená obchodní komora, www.ctsok.eu), Denisa Číhalová ( Ředitelka regionální kanceláře pro Středočeský kraj a Prahu, CzechInvest, www.czechinvest.org) a Ondřej Koníček (projektový manažer pro Střední Čechy a Prahu, Agentura pro Podnikání a Inovace (API), www.agentura-api.org ) a Zufar Abdulgaleyev distantním způsobem (představitel Obchodně-ekonomické zastoupení Republiky Tatarstán v České republice) Po panelu následovala přestávka na kávu s obědem, kde se mohli účastníci zúčastnit networkingu v neformální atmosféře. Druhou součastí akce byla panelová diskuze. Po panelech následovala doprovodná kulturní část, prostřednictvím hudebního představení v podání pana Tomáše Boukala a pana Servera Abkerimova. Akce se konala pod záštitou radního hl. m. Prahy, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. . Prvního Česko Turkického Business Fora se zúčastnilo víc jak 50 lidí.


0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *